Кошик
46 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

РОЗА 2021

Якщо запитати будь-якої людини про найкрасивішу квітку, відповідь майже завжди буде один і той же: звичайно — це троянда, незмінна цариця квітів. Її дивовижна краса та аромат стали джерелом незліченних легенд і переказів. Вона служила і служить символом любові, ніжності і пристрасті, краси і молодості, даруючи їх усім, хто бачить це диво природи.

 

Класифікація садових троянд

Щоб наблизитися до неї і краще пізнати її особливості, варто посадити троянду в своєму саду. А вибрати троянди з незліченних сучасних сортів і груп непросто навіть фахівцю. Спробуємо розібратися в цьому.

Класифікація садових троянд видозмінюється з появою нових гібридів, межі між різними групами буває досить складно провести. До відносно недавнього часу в нашій країні розрізняли садові групи троянд: ремонтантні (здатні до повторного цвітіння), чайні, чайно-гібридні, поліантові, флорибунда, плетисті, полуплетистые, крупноквіткові плетисті, грандифлора, мініатюрні, грунтопокривні і чагарникові, дикорослі шипшини, або паркові. Ця класифікація заснована на походження і біології троянд. Зараз, у зв'язку з великою кількістю імпортного садивного матеріалу, садівники і фахівці стикаються і з іншою класифікацією, з'являються нові групи і сорту, а звичні групи отримують інші назви. Причому різні фірми можуть по-різному називати групи і відносити одні й ті ж сорти різних груп.

Розсилка троянд березень - квітень місяць. Закрита коренева система. 2-х річні. Корінь у торфі, обтягнутий чорною плівкою. На кожному саджанці кольорове фото. РОЗСИЛКА ТРОЯНД З 15 БЕРЕЗНЯ 2021 Р.


.

 

.


 

 
1 2 3